UAB „Inkaso aljansas“ įgyvendina projektą „E. komercijos modelio diegimas UAB “Inkaso aljansas”“


Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.


Atsižvelgdama į kardinalius rinkos pokyčius, naujus vartotojų įpročius, poreikius ir norus, bendrovė siekia optimizuoti savo veiklos produktyvumą, įsidiegdama verslo valdymo procesų ir verslo valdymo sistemos integruotą sprendimą, kuris apims skaitmenizuotus e-komercijos ir modernius paslaugų teikimo, klientų aptarnavimo sprendimus. Planuojami įdiegti sprendimai leis integruoti išorinius procesus bei automatizuoti vidinius procesus.


Šiuo metu, dėl neefektyvių verslo procesų sprendimų, pasitaiko klaidų, kurias iššaukia žmogiškasis faktorius, kadangi daugelis procesų atliekama rankiniu būdu. Siekiant išsiaiškinti kliento poreikius, prieš pandemiją dažnai tekdavo keliauti ir gyvai susitikti su klientais, taip eikvojant laiko kaštus ir mažinant darbo našumą. Nauji e-komercijos sprendimai bus skaitmenizuoti, tai teigiamai paveiks darbuotojų produktyvumą bei laiko kaštus.


Bendra projekto vertė – 66 800,00 EUR.


Europos regioninės plėtros fondo projekto įgyvendinimui skiriama – 50 000,00 EUR.


Projekto vykdymo pradžia: 2022-02-22


Projekto vykdymo pabaiga: 2023-02-10


Projektas įgyvendinamas be partnerių.